Автор: vt_root
-
Інна Совсун: “Студентське самоврядування має всі механізми для відстоювання своїх прав та підтримку з боку Міністерства освіти і науки”
Голова Ради студентського самоврядування ВоК НУХТ Павло Дзеблюк взяв участь у зустрічі першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з представниками студентського самоврядування
-
Як нашу малечу вітав Святий Миколай
Цього року було проведено святковий захід, приурочений до Дня Святого Миколая, для дітей працівників Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.
-
День святого Миколая – свято милосердя і добра
Кожна дитина на свято Миколая чекає на диво і відрадно, що студенти Волинського коледжу не залишаються байдужими до проблем ближнього.
-
Популяризація власних досліджень в ІТ-сфері
Нещодавно студенти-другокурсники спеціальності «Ресторанне обслуговування» Тетяна Вознюк та Андрій Голя під керівництвом викладача інформатики Тамари Яцишиної взяли участь у Міжвузівському науково-практичному семінарі «Комп’ютерні технології: наука, освіта».
-
«Україна – це ми!»
Талановита молодь нашого коледжу взяла участь у Першому міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та поезії «Україна – це ми!» серед вищих навчальних закладів міста Луцька.
-
Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце
До Дня Святого Миколая в гуртожитку Волинського коледжу НУХТ була проведена акція «Подаруй дітям радість». Учні та студенти нашого коледжу активно долучилися до благодійної справи, лейтмотивом якої були слова «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце».
-
Зустрічі у родинному колі
Напередодні свята Святого Миколая у Волинському коледжі НУХТ відбуваються традиційні родинні зустрічі з старшим поколінням працівників та викладачів, які багато років пропрацювали у нашому навчальному закладі. Цього року святковий захід також був приурочений до 50-річчя Волинського коледжу. Передчуття чогось неймовірного і казкового наповнювало атмосферу зустрічі колишніх і теперішніх викладачів, працівників, які раділи миті зустрічі, згадували минуле, ділилися планами на майбутнє. Захід розпочала урочистим вітанням заступник директора з навчально-виробничої роботи Леся Стешенко. «Ми сьогодні тут зібралися з гарної нагоди, щоб згадати один про одного і побажати миру, милосердя, доброти. Будьмо уважні один до одного, до своїх рідних та близьких, адже найпростіше…
-
Шукаємо шляхи виходу із кризи
Протягом жовтня-листопада 2015 року команда студентів третього курсу під керівництвом викладача фахових дисциплін кафедри «Обліку, фінансів та підприємницької діяльності» Лариси Ляшко взяла участь у Всеукраїнському молодіжному економічному форумі
-
Зв’язок теорії та практики на заняттях охорони праці
З метою підвищення ефективності та результативності навчання з питань охорони праці як одного із основних факторів підвищення рівня безпеки та охорони праці на виробництві, викладач Інна Савчук провела навчально-практичний семінар на тему «Організація охорони праці на підприємстві». В ході семінару було ознайомлено студентів відділення готельно-туристичного обслуговування з найважливішими функціями служби охорони праці на підприємстві, її діяльністю та завданнями, методикою проведення навчань та інструктажів з охорони праці. В роботі семінару взяла участь начальник відділу охорони праці та навколишнього середовища ПАТ «SKF Україна» Зоя Бєляк. Вона ознайомила присутніх із заходами для підвищення рівня охорони праці, засобами індивідуального і колективного захисту. Студенти мали…
-
Наші досягнення і здобутки
Нещодавно відбулися обласні етапи VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнівської та студентської молоді. Учні і студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у цих конкурсах. Виконуючи завдання конкурсу, учасники продемонстрували загальну мовну культуру та творчі здібності. Відрадно, що вже традиційно наша молодь завойовує призові місця. Так, почесне ІІ місце у ІІ етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здобули учениця І курсу Ірина Уєвич (група № 10) та учениця ІІ курсу Марія Котович (група № 12). Здібних юнок підготували до конкурсу викладачі-філологи Наталя Кузик…
-
Андріївські вечорниці
Напередодні свята Андрія у гуртожитку Волинського коледжу НУХТ відбулися Андріївські вечорниці. Справжню атмосферу вечорниць створили учні груп №№ 10, 14 разом із своїми класними керівниками Надією Яковлюк та Наталією Паламарчук. Вечорниці провели за всіма правилами – з піснями, танцями, ворожіннями. Головною темою вечорниць було хвилююче питання, яке цікавить незаміжніх дівчат, – коли вони врешті вийдуть заміж та хто буде майбутній чоловік. Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Всі присутні мали змогу поринути у світ давніх традицій святкування, стали учасниками різноманітних дівочих ворожінь, парубоцьких забав, цікавих ігор. Учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники,…
-
Учні групи № 7 говорили про роль жінки в суспільстві
Викладач іноземної мови Вікторія Смалюх провела відкритий урок на тему «Роль жінки в суспільстві». Учні групи № 7 підготували презентації про найвизначніших жінок в історії, а саме: принцесу Діану, Маргарет Тетчер, Мерлін Монро та Лесю Українку.












