Інна Совсун: “Студентське самоврядування має всі механізми для відстоювання своїх прав та підтримку з боку Міністерства освіти і науки”

f-ukn4n5n-(4)_crГолова Ради студентського самоврядування ВоК НУХТ Павло Дзеблюк взяв участь у зустрічі першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з представниками студентського самоврядування вищих навчальних закладів, яка відбулася 21 грудня 2015 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Перший заступник Міністра підкреслила важливість студентського самоврядування у впровадженні реформи вищої освіти. За словами Інни Совсун, студенти – активні учасники освітнього процесу, налаштовані на зміни та вмотивовані їх впроваджувати. Закон України «Про вищу освіту» стимулює розвиток студентського самоврядування, а завдання студентів скористатися цими правами та можливостями. «Для того, щоб реформа вищої освіти відбулася, потрібна участь кожного студента. В кожному університеті студенти повинні скористатися тими правами, які їм надаються», – підкреслила Інна Совсун.