Зустрічі у родинному колі

Напередодні свята Святого Миколая у Волинському коледжі НУХТ відбуваються традиційні родинні зустрічі з старшим поколінням працівників та викладачів, які багато років пропрацювали у нашому навчальному закладі. Цього року святковий захід також був приурочений до 50-річчя Волинського коледжу.

Передчуття чогось неймовірного і казкового наповнювало атмосферу зустрічі колишніх і теперішніх викладачів, працівників, які раділи миті зустрічі, згадували минуле, ділилися планами на майбутнє.

Захід розпочала урочистим вітанням заступник директора з навчально-виробничої роботи Леся Стешенко. «Ми сьогодні тут зібралися з гарної нагоди, щоб згадати один про одного і побажати миру, милосердя, доброти. Будьмо уважні один до одного, до своїх рідних та близьких, адже найпростіше благе діло і є маленьким дивом. Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на добрі справи!» – зичила усім присутнім Леся Стешенко. Також до вітань долучилася і заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Межова, яка побажала усім здоров’я, удачі, здійснення мрій.

Передноворічна пора – найкращий час для приємних сюрпризів. Студентський колектив влаштував для гостей чудовий концерт та подарував присутнім гарний настрій. Святкова вистава, новорічно-різдвяні пісні та численні вітання створили затишну атмосферу родинного кола. Цей день запам’ятався приємними спогадами, радістю та очікуванням новорічного дива.