Новорічне свято

1_cr24 грудня у Волинському коледжі відбулося традиційне новорічне свято. Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень.

До заходу студенти готувалися серйозно і відповідально. Адже Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. Варто тільки згадати приємні клопоти приготування до Нового року та Різдва, коли голова йде обертом, душа бажає радості і змушує себе збагнути, що неодмінно станеться диво. А самі ж святкування — це веселощі і цілковитий позитив!

У святково оформленій актовій залі оригінальними прикрасами та мереживними сніжинками зібралися студенти, викладачі та гості – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив.

Розпочалося свято словами вітання заступника директора з навчально-виробничої роботи Лесі Стешенко, яка від імені дирекції, викладачів та працівників коледжу привітала учнів та студентів з прийдешніми новорічними святами: «У ці радісні дні щиро зичу вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та спокою. Щасливих та радісних зимових свят! Нехай запанує над нашою рідною Вкраїною довгоочікуваний мир!». Також Леся Стешенко передала новорічно-різдвяні вітання молоді та усій освітянській родині Волинського коледжу від ректора і колективу Національного університету харчових технологій.

А далі розпочалася сучасна новорічна казка, яку підготували студенти груп №№ 35, 60 разом із класними керівниками Оксаною Білоконь, Оксаною Харковською під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Межової. До створення новорічної історії також були долучені учасники художньої самодіяльності коледжу. Новорічне свято вдалося цікавим та яскравим, урочистим і водночас задушевним.

Нехай Новий 2016 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!