День святого Миколая – свято милосердя і добра

Кожна дитина на свято Миколая чекає на диво і відрадно, що студенти Волинського коледжу не залишаються байдужими до проблем ближнього. В ці передноворічні дні молодь разом із Мальтійською службою допомоги, з якою наш навчальний заклад співпрацює вже багато років, відвідали реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, дитячий садочок № 21 «Мальвіна», дитячий санаторій «Дачний».

Щедрий Святий Миколай завітав до діток, щоб наділити подарунками та здоров’ям, подарувати радість і благословення. Бажаний гість, звичайно, не міг прийти без солодощів, подарунків та іграшок. А студенти коледжу підготували та представили цікаву театралізовану виставу, яка донесла до дітей думку, що треба вірити в чудеса святих і диво обов’язково здійсниться, бо Святий Миколай завжди приходить на поміч тим, хто щиро молиться до нього.

Слід відзначити, що помічниками Святого Миколая працювала команда у складі Маргарити Ковальової, Анастасії Шубко, Марії Вінчук, Оксани Михайлової. Роль Миколая успішно втілив викладач Ігор Онісімов.