Успішне представлення ІТ-проєкту

Студентка групи ІПЗ-42 Олександра Ткачук проходила навчання у компанії InternetDevels, яка є провідним розробником на ринку веб-застосунків. 09 вересня відбувся заключний етап навчання, який полягав у представленні навчального проєкту. Олександра разом із командою продемонстрували веб-портал, розроблений з використанням системи керування контентом Drupal. Проєкт виконано за реальним технічним завданням, реалізовано із застосуванням сучасних технологій клієнт-серверної розробки. Портал має адаптивний інтерфейс, багатий функціонал та відповідає вимогам сьогодення до даного типу ресурсів. Наша студентка детально представила свою частину роботи та відповіла на поставлені запитання аудиторії. Співробітники компанії відзначили високий рівень підготовки нашої студентки.

На заході був присутній голова циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії, к.т.н. Олександр Ройко. Він підкреслив, що Олександра у ході навчання в коледжі відзначається наполегливістю, умінням вдало обирати методи розв’язання поставлених завдань, чітко обґрунтовувати власні рішення.

У ході зустрічі також було обговорено виклики з яким стикається сучасна IT-галузь, вимоги роботодавців до випускників. Плідна співпраця роботодавців та викладачів коледжу сприятиме вдосконаленню освітніх програм, дозволить підвищувати рівень підготовки наших здобувачів та їхню конкурентоздатність на ринку праці.

Дякуємо компанії InternetDevels за можливість долучитись до заходу!