Спортивний туризм – невід’ємна складова професійної підготовки

Спортивний туризм – це шанс перевірити себе на міцність, продемонструвати свої лідерські якості і вміння працювати в команді. З 7 вересня на відділенні туризму та готельно-ресторанної справи розпочав свою роботу гурток зі спортивного туризму, керівниками якого є тренери «Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради» Мелемука Вікторія Василівна та Черчик Олег Андрійович.

Формувати практичні навички самостійного стилю мислення, застосовувати набуті знання у сфері професійної діяльності і особистого фізичного самовдосконалення,  розуміти необхідність вести здоровий спосіб життя, усе це –  невід’ємні складові професійної підготовки здобувачів освіти нашого відділення. На першому занятті студенти навчилися орієнтуватися на місцевості за допомогою карти. Дистанція пролягала містом Луцьком, зокрема історико-культурним заповідником «Старе місто».

На старті свого маршруту учасники отримали тематичну кольорову карту, на якій було позначено контрольні пункти, а також інформацію про місцевість, рельєф та штучні перешкоди. Упоравшись з усіма поставленими завданнями, здобувачі освіти успішно дісталися до контрольної точки і здобули перші навички, які їм знадобляться у майбутній професійній діяльності.