Продовжуємо кращі екскурсійні традиції!

Одними з основних напрямів фахової підготовки майбутніх спеціалістів туристичної галузі є формування здатності забезпечувати обслуговування туристів, створювати й реалізувати туристичний продукт, розробляти інноваційний екскурсійний продукт, здійснювати екскурсійний супровід державною та іноземною мовами. Взірцями такої підготовки є викладачі й студенти-екскурсоводи  навчальної туристичної агенції «БІЛЯ ВЕЖІ» відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій».

На минулому тижні представники туристичної агенції коледжу запросили на ознайомчу екскурсію студентів-міжнародників Волинського національного університету імені Лесі Українки. Екскурсанти мали чудову нагоду прогулятися історико-культурним заповідником «Старе місто», пізнати таємниці та історію вежі Чарторийських, почути захопливу розповідь про виникнення древнього Лучеська та роль Луцького замку. Найбільший інтерес у екскурсантів викликала розповідь про підземелля під колишнім колегіумом і костелом св. Петра та Павла, що є самобутньою історичною пам’яткою архітектури XVII ст. Було цікаво взнати про більш як 400-літню історію будівлі Волинського фахового коледжу, що продовжує давні освітні традиції Луцького колегіуму, заснованого 1608 року..

Це вже добра традиція – до Дня туризму запрошувати до нашого коледжу гостей та знайомити з історією навчального закладу, разом з тим подорожувати мальовничою Україною і древньою Європою. Приємно, що багато історичних пам’яток древнього Луцька збережено для лучан і гостей нашого міста!