“Ukraine’s Journey towards Decolonization” (Шлях України від колонізації). Гостьова лекція на відділенні туризму та готельно-ресторанної справи

On March 14, 2023, a guest lecture in English, “Ukraine’s Journey towards Decolonization” was held for students of the educational and professional program 242 Tourism. The lector highlighted the historical prerequisites of the political situation that has developed on the political map of the world concerning Ukraine and presented possible steps for the complete liberation of our country from political dependence. The students took an active part in the discussion.

14 березня 2023 року для студентів освітньо-професійної програми 242 Туризм була проведена гостьова лекція англійською мовою “Ukraine’s Journey towards Decolonization” (Шлях України від колонізації). Запрошена лекторка, Віра Веселуха, є фахівчинею з міжнародного права та працює політичним консультантом у відомій англійській компанії. Вона висвітлила історичні передумови політичної ситуації, що склалась на політичній мапі світу стосовно України, та представила можливі кроки щодо повного звільнення нашої країни від політичної залежності.

Зустріч проводилась у формі круглого столу, коли і лекторка, і здобувачі освіти вільно обговорювали актуальні питання та намагались проаналізувати політичні аспекти ситуації, що склалась, та її вплив на сучасний стан туризму в Україні. Така форма навчання формує культуру дискусії, вчить здобувачів освіти порівнювати, оцінювати, аналізувати і дивитися на одне і те ж явище, але з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну. Здатність працювати у міжнародному полікультурному середовищі, здатність розуміння місцевих традицій інших країн та здатність забезпечувати та проводити ділові зустрічі та переговори, зокрема іноземними мовами, є одними з ключових компетенцій фахівців освітньо-професійної програми Туризм, тому і питання, що обговорювались, і можливість дискутувати на професійні теми англійською мовою стали чудовою нагодою для здобувачів освіти закріпити свої навички в цьому.

Під час рефлексії присутні мали можливість обговорити та порівняти стиль життя молоді у Великобританії та Україні.