Перспективи співпраці в галузі виробництва апіпродукції

15 березня відбулася зустріч викладачів циклової випускової комісії виробництва та технологій з співвласниками магазину «Медова хата» Володимиром та Тетяною Дмитруками. Володимир є президентом  Братства бджолярів землі Волинської «Ройовий Стан»,  головою Волинського обласного осередку громадської організації «Гільдія медоварів України». Він один з перших, хто почав виробляти на Волині продукцію на основі меду та інших продуктів бджільництва, тим самим відроджувати стародавні традиції виробництва медових напоїв та популяризувати культуру їх  споживання.

Володимир ознайомив викладачів з асортиментом продукції, яка пропонується у «Медовій хаті» та представлена в першу чергу широким розмаїттям медівок, наголосивши, що напоями на основі меду пригощали гостей Луцька ще в 1429 році на з’їзді європейських монархів. 

Викладачі коледжу високо оцінили продукцію волинських пасічників і запропонували власні ідеї щодо розширення асортименту продукції на основі меду та продуктів бджільництва. В ході зустрічі було обговорено можливості співпраці та впровадження результатів наукових досліджень викладачів та здобувачів освіти.