Участь у Дні кібербезпеки

,

Безпека в Інтернеті стає все більш пріоритетною і вимагає від кожного з нас уваги та певного рівня знань у цій сфері. Кіберзлочинність стає все більш поширеною, і в результаті цього зростає ризик викрадення даних, шахрайства, шпигунства, а також атак на критичну інфраструктуру. Злочинці можуть отримати доступ до конфіденційної інформації про людей, компанії та урядові органи, що може призвести до великої шкоди для жертв і загрожувати національній безпеці. Такі атаки можуть мати серйозні наслідки для бізнесу, економіки, а також громадянського суспільства в цілому. Тому актуальність кібербезпеки у наш час важко переоцінити.

13 березня у Луцькому національному технічному університеті відбувся День кібербезпеки. Голова циклової випускової комісії компʼютерної та програмної інженерії Олександр Ройко взяв участь у відкритій дискусійній панелі “Кіберстійкість як основа безперервності бізнесу”. Були обговорені засоби кіберзахисту, методи запобігання та протидії кібератакам, методики побудови стійких інформаційних систем.

На завершення учасники підсумували, що спільні зусилля, взаємодія державних установ, бізнесу, освіти є запорукою до побудови якісного цифрового суспільства та зміцнення нашого інформаційного фронту.