Студенти-екскурсоводи навчально-туристичної агенції “Біля вежі” розкривають таємниці Окольного замку

,

Вересень гостинно відчинив двері для студентів Волинського фахового коледжу НУХТ. Першокурсники переступили поріг одного з найвідоміших навчальних закладів Луцька та Волинської області. За період навчання перед ними відкриється багато професійних таємниць, хоча не лише секрети практичної діяльності пізнають студенти, а й таїну історії унікальної пам’ятки стародавнього Лучеська.

Свою історію Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій починає від Луцького колегіуму, заснованого у 1608 році, який був одним із перших вищих навчальних закладів середньовічної Європи. За довгу, більш як 400-річну історію, навчальний заклад пережив багато подій та зберіг багато таємниць як наземних, так і підземних. Зокрема, єдину унікальну пам’ятку Окольного замку Луцька – вежу Чорторийських та нові підземелля. Пізнати їх таємниці допоможуть фахівці навчально-туристичної фірми «Біля вежі», що запрошують лучан та гостей міста на цікаві екскурсії, квести та майстер-класи.

У суботу та неділю з 11.00 до 16.00 за адресою вул. Кафедральна, 6, наші студенти-екскурсоводи проводять екскурсії для гостей міста та всіх бажаючих пізнати наш багатий історією та архітектурних цікавинок Волинський край. Це частина практичної професійної підготовки наших здобувачів освіти, які застосовують знання особливостей розміщення та використання туристичних ресурсів міста Луцька та оперативно організовують туристичне й екскурсійне обслуговування. Саме здатність до власного інтелектуального збагачення дає можливість розвитку у своїй професії та перспективи кар’єрного зростання.