Перші спроби веслування

До Міжнародного дня туризму для здобувачів освіти відділення туризму та готельно-ресторанної справи був організований цікавий позаурочний захід – сплав річкою Стир. Завдяки участі керівників гуртка спортивного туризму коледжу та тренерів «Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради» Мелемуки Вікторії Василівни та Черчик Олега Андрійовича для студентів був проведений інструктаж для початківців з техніки безпеки та ознайомчий курс веслування на байдарках та технічного подолання дистанції.

Здобувачі освіти отримали масу задоволення та вражень, з користю й фізичним навантаженням провели час, навчилися долати короткі дистанції, працювати злагоджене в мінікомандах, здобули базові навички одного з найпоширеніших сьогодні видів спорту та відпочинку в Україні. Цей захід є одним із багатьох способів доручення студентів відділення туризму та готельно-ресторанної справи до здорового способу життя.

Наші здобувачі освіти навчаються володіти особливостями розміщення та використання туристичних ресурсів Волинського регіону, вміти забезпечувати реалізацію основних та додаткових туристичних послуг, розв’язувати спеціалізовані задачі у професійній діяльності. Традиції веслування на байдарках у місті Луцьку досить тривалі, щорічно проходять змагання для різних вікових категорій та різні дистанції, тож наші студенти мали чудову нагоду ознайомитися з цим видом спорту, випробувати свої сили, глибше пізнати туристичні можливості нашого регіону.