Cпівпраця ПрАТ “СКФ Україна” і ВоФК НУХТ в розрізі впровадження елементів дуальної форми навчання

18.02.2021 року Волинський фаховий коледж НУХТ відвідали представники заводу ПрАТ “СКФ Україна” генеральний директор Богдан Волчок та керівник служби персоналу Вікторія Шатан.

Гості були приємно вражені архітектурою та 400 літньою історією закладу освіти.

Проте, головною метою зустрічі стало підбиття підсумків першого етапу та розгляд стратегії розвитку взаємовигідної співпраці ПрАТ “СКФ Україна” і ВоФК НУХТ в розрізі впровадження елементів дуальної форми навчання.

У своєму виступі генеральний директор Богдан Волчок відмітив достатній рівень підготовки наших учнів, що проходили виробниче навчання, виробничу практику, а на даний час, найздібніші з них, працевлаштовані на підприємстві.

Керівник служби персоналу Вікторія Шатан звернула увагу на велику мотивацію до професійного зростання здобувачів освіти та розповіла про можливості, які надає в цьому напрямі корпорація SKF.

Родзинкою зустрічі стала безоплатна передача коледжу устаткування та обладнання з метою зміцнення його матеріально-технічної бази для підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів відповідно до стандарту професійної освіти з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

В свою чергу заступник директора з навчально-виробничої роботи Світлана Кізим і завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Володимир Величко подякували за надане обладнання та висловили побажання, які були схвалені представниками підприємства, щодо подальшої співпраці в плані залучення до виробничої практики здобувачів освіти інших спеціальностей та професій коледжу.

Величко В.Л.