Творчі сходинки педагогів Луцької об’єднаної територіальної громади

З 15 по 19 лютого 2021 року в Луцькому  Палаці учнівської молоді відбулася  ХХVІ виставка навчально-методичних  видань «Творчі сходинки педагогів Луцької об’єднаної територіальної громади».

На виставці було представлено 48 методичних розробок та інших результатів інтелектуальної творчої діяльності здобувачів освіти та педагогів коледжу. Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, навчальні комплекси, наукові видання), голографічний дисплей, електронне цифрове табло, фрезерний верстат з програмним керуванням, кондитерські вироби, тощо.

Головними векторами при розробці навчально-методичних матеріалів стали педагогічні інновації та акцент на запровадження дистанційних форм навчання в освітньому процесі.

Учасників виставки привітала заступник міського  голови Ірина Чебелюк, яка відзначила успіхи освітян у впровадженні сучасних освітньо-педагогічних технологій, що забезпечують можливість ефективної організації педагогічної діяльності закладів освіти та досягнення високих результатів усіх суб’єктів освітнього процесу, успішну участь у конкурсах та змаганнях різних рівнів.

До присутніх звернулася начальник управління освіти Зіновія Лещенко, яка зазначила, що виставка  «Творчі сходинки педагогів Луцької ОТГ» у 2021 році є значною подією, спрямована на розвиток фахової майстерності, кадрового потенціалу, популяризації кращого досвіду освітньої діяльності, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику та відзначила високий рівень підготовки матеріалів виставки, професіоналізм педагогів коледжу, унікальність випускових дипломних робіт студентів, учнів нашого закладу освіти.

Участь у таких заходах є стимулом до удосконалення педагогічної майстерності, професійного зростання, безперервного педагогічного розвитку.

Л.О.Бурило, Н.Г. Ребрина