Засідання робочих груп з розробки та вдосконалення освітньо-професійних програм “Інженерія програмного забезпечення” та “Комп’ютерна інженерія”

, ,

Моніторинг, перегляд та вдосконалення освітньо-професійних програм – це невід’ємна складова якісної підготовки здобувачів освіти. Саме моніторинг та оновлення освітньо-професійних програм є можливістю вчасно реагувати на зміни ринку праці та потреб роботодавців.

2 березня 2023 року відбулось засідання робочих груп з розробки та вдосконалення освітньо-професійних програм “Інженерія програмного забезпечення” та “Комп’ютерна інженерія”. У ньому взяли участь здобувачі освіти Олександра Ткачук, Олександр Осійчук, Денис Джулінський, Роман Пусяк, представники робочих груп з числа викладацького складу, а також викладачі циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії, які входять в групи забезпечення відповідних освітніх програм.

Під час засідання були обговорені основні аспекти, на які варто звертати увагу при вдосконалення освітньо-професійних програм, а саме дотримання вимог галузевих стандартів, забезпеченні результатів навчання та відповідних фахових компетентностей. Голова робочої групи ОПП “Інженерія програмного забезпечення” Олександр Ройко наголосив на важливості моніторингу побажань здобувачів та роботодавців при внесенні змін до освітніх програм.

У ході зустрічі було внесено ряд пропозицій стосовно удосконалення освітньо-професійних програм “Інженерія програмного забезпечення” та “Комп’ютерна інженерія”.

Олександр Ройко