Віртуальна подорож «Пам’ять та пам’ятники»

25 лютого студенти та учні Волинського коледжу НУХТ підготували та провели разом із співробітниками Волинської обласної бібліотеки для юнацтва віртуальну екскурсію «Пам’ять та пам’ятники». Захід було приурочено  145-й річниці від дня народження Лесі Українки.

«Ніби легендою проступає в камені, граніті до нас образ поетеси – образ ніжний і чистий. Майже ніколи – веселий, частіше в задумі чи смутку. В різних країнах світу нараховується більше 30 пам’ятників, як знак пошани її таланту. І де б вона не була: в Болгарії, Єгипті, під небом Італії чи в привітній Грузії, з яких би часів не зачерпувала теми, мотиви своїх творів, усе в них кожним порухом душі, кожним виблиском думки пов’язувало з Україною, її болями, її долею», – із захопленням розповідала студентам працівниця бібліотеки пані Ірена. Віртуальна подорож супроводжувалась читанням поетичних творів та виконанням пісень.

Такою формою проведення уроку залишилася задоволена і викладач коледжу Оксана Кисіль, бо ж, за її словами, сучасний світ вимагає творчого і нетрадиційного підходу до вивчення навчального матеріалу, а новітні технології стимулюють творчу ініціативу, розвивають національну свідомість і заохочують учнів до навчання. «Під час віртуальної подорожі, ми змогли побувати у різних країнах, почути багато нової та цікавої інформації про Лесю Українку», – підбила підсумки заходу викладач Оксана Кисіль.