Цікава та пізнавальна біологія

У рамках проведення тижня природничо-математичних дисциплін у коледжі відбулась конференція на тему «Біологія учора, сьогодні, завтра».

Оскільки біологія – це сукупність наук про живу природу, а студенти груп №№ 45, 46, 48 завершили курс вивчення предмету, то головною метою конференції було узагальнення та систематизація знань. Викладач біології Надія Стецюк розробила захід у нетрадиційній формі, з використанням різноманітних блоків, що сприяло поглибленню знань із вже вивчених тем.

Розпочали конференцію візитною карткою, яка була запропонована творчою групою студентів під назвою «Зародження життя». Друга і третя групи готували презентації «Будова клітини», «Роль ДНК і РНК». Четверта група студентів при розгляді підтеми «Розмноження та індивідуальність» демонструвала цікаві й пізнавальні відеосюжети. Творча група, що готувала підтему «Пріони, вірусм, бактерії», показала позитивну і негативну роль цих організмів. Потому всі мали змогу подивитися відеофільм «Топ-20 вірусних хвороб ХХІ століття».

На завершення конференції відбулися презентації стінгазет на теми «Здоровий спосіб життя», «Лікарські та отруйні рослини». Викладач коледжу Надія Стецюк подякувала всім учасникам конференції та висловила сподівання, що студенти дізналися багато нового і зробили відповідні висновки.