Слідами Лесі по Старому місту

У Волинському коледжі впродовж усього тижня відбувалася низка заходів з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки.

26 лютого студенти та викладачі підбили підсумки проведення тематичного тижня, який завершився походом до музею «Лесина вітальня» та зустріччю у літературному кафе «Давня казка», де розгорнута виставка картин сучасних художників. На виставці представлені роботи художників за мотивами творчості поетеси. Леся Українка, Волинь, легендарні герої творів – лейтмотив усіх представлених художніх картин.

Потому студентка другого курсу відділення готельно-туристичного обслуговування Оксана Франчук провела для всіх присутніх екскурсію «Слідами Лесі по Старому місту». Шанувальники творчості нашої славної землячки прогулялися вулицями, де маленька Леся Українка бавилась зі своїм братом Михайлом, де знаходиться ясен, під яким любила відпочивати дівчина і де написала свого першого вірша «Надія».

Хоч і закінчилися святкування з нагоди дня народження Лесі Українки, але ми щасливі і горді з того, що маємо можливість щодня ходити вуличками її дитинства, відчувати подих величних та славних Лесиних творів. Український поет Іван Драч колись розповів, що грузини називають українців «людьми від Лесі». Тож будьмо гідними слави та пам’яті нашої видатної землячки!