Відкриття ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Українська мова є однією із найбільших цінностей нашого народу, основою національної культури, завдяки їй маємо величне право й високу гордість називатися українцями. В усьому світі є шість тисяч унікальних і чарівних мов, для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найкраща та найближча до серця — українська.

У Волинському коледжі НУХТ 08.11.2019 р. був проведений І етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Учасників мовного змагання привітали зі святом та побажали творчої наснаги викладачі української мови та літератури, які традиційно організовують цей конкурс і заохочують своїх вихованців любити і вивчати рідну мову.

Студентка групи ОО-11 Кордонець Валерія розповіла про Петра Яцика (1921 — 2001), іменем якого названо Міжнародний конкурс знавців української мови, — видатний меценат українського походження, канадський бізнесмен, відомий вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні.

Учасники мовного змагання мали можливість почути пісні про мову у виконанні Уляни Феїм, Богдана Чижа.

Участь у конкурсі взяли 52 студента, учня І-ІІ курсів, які вирішували завдання різних напрямків, а також писали твір-мініатюру.

Вітаємо Березюк Наталію, ученицю КВ-21, Шевчук Ірину, студентку ПТБД-21, з перемогою!

Переможці візьмуть участь в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який проходитиме на базі закладу загальної середньої освіти «Ліцей №7» міста Ковеля.

Бурило Л.О., Матвійчук О.М.