Співпраця зі службою зайнятості

У Волинському коледжі НУХТ спільно з Волинським центром зайнятості 1 листопада 2019 року була проведена прес-конференція з питань перспектив подальшої співпраці з перепідготовки та підвищення кваліфікації слухачів за напрямками:

  • Комп’ютеризований бухгалтерський облік
  • Підприємець-початківець

За направленням служби зайнятості безробітних на курси цільового призначення «Підприємець-початківець», слухачі вивчають основи господарського, трудового та податкового законодавства, управління власним бізнесом, сучасні інструменти маркетигових стратегій, опановують методику та практику складання бізнес-плану.

Завершальним етапом навчання є презентація бізнес-проєкту для започаткування власної справи.

Курси підвищення  кваліфікації напрямку «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» дають можливість слухачам одержати практичні навички  в сучасних інформаційних системах обліку, зокрема 1С: Бухгалтерія, Medoc та ін.

Протягом 2019 ріку за направленням Держаної служби зайнятості на відділенні «Економіка і підприємництво» пройшли професійне навчання понад 100 безробітних. Такі форми співпраці між навчальним закладом та Волинським центром зайнятості сприяють підвищенню зайнятості населення регіону.

Табалова О.Є.