За розмовами про Індонезію

Щорічно 1 листопада світ святкує день народження Європейського союзу, економіко-геополітичного об’єднання, яке утворилося на основі підписаного 7-го лютого 1992 року Маастрихського договору.

5 листопада з нагоди цього свята євроклубівці нашого коледжу відвідали Центр Європейської інформації, що діє при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки, який організував зустріч з блогером  Вікторією Мисан, яка побувала у країнах-членах Європейського союзу та прожила і навчалася рік у Індонезії. Вона розповіла про проект, який дав можливість пожити в Південно-Східній Азії, побачити звичаї й традиції жителів далеких островів.

Дівчина також поділилася зі студентами враженнями про Індонезію, країну 17000 островів, активних вулканів, стародавніх храмів та найпривітніших людей. Розповіла про місто-країну з найнижчим рівнем корупції та шалено високими штрафами – мультикультурний Сингапур та перлину Китаю – острівний Гонконг.

Студенти захопливо слухали і цікавилися життям та культурою в цих країнах, задаючи чимало питань. Зустріч відбулася у дружній, невимушеній атмосфері.

Харковська О.М., керівник Євроклубу