Відкрита гостьова лекція на тему «Про (важливість) навчання»

, ,

Сфера інформаційних технологій сьогодні є дуже привабливою на ринку праці, оскільки вважається, що тут високий рівень заробітних плат, комфортні умови роботи та цікаві проєкти. Це все, звичайно, відповідає дійсності, проте мало хто замислюється, що будь-який фахівець в цій сфері, який прагне постійного кар’єрного зростання, повинен постійно опановувати нові навички, вчитися і здобувати нові знання кропіткою працею. Недаремно здатність вдосконалювати знання і навички в галузі інформаційних технологій та усвідомлення важливості навчання протягом усього життя є однією з ключових фахових компетентностей освітньо-професійної програми Інженерія програмного забезпечення.

Саме важливість навчання була основним лейтмотивом відкритої гостьової лекції кандидата технічних наук, senior розробника компанії BoostyLabs Лева Бойка. Лекція на тему «Про (важливість) навчання» була проведена 12 травня 2023 року для здобувачів освіти третього курсу за освітньо-професійною програмою Інженерія програмного забезпечення.

Лев акцентував увагу на значенні освіти для сучасного IT-шника, в тому числі неформальної освіти. Ілюструючи доповідь численними прикладами з власної практики, наш гість розповів про ключові навички, компетентності та вимоги до розробників на ринку праці. Поділився досвідом використання технологій, зокрема в проєктах, у яких брав участь. 

Практичний досвід спікера викликав величезний інтерес з боку слухачів, і у ході дискусії він розповів, як ефективно планувати свій час, розподіляти його між роботою, навчанням, відпочинком та хобі, готуватися та проходити співбесіди. Наголосив на важливості володіння англійською мовою та розвитку комунікативних навичок, оскільки робота програміста – це в першу чергу командна робота. На завершення Лев порадив здобувачам, поки вони ще навчаються, спробувати себе у максимальній кількості активностей, застосовувати нові технології та інструменти, для того, щоб визначитись, що їм підходить, і з чим буде комфортно в подальшому працювати та розвиватись.

🎞️ Відео лекції доступно нижче: