Участь в публічних заходах польською мовою як засіб формування загальних та спеціальних компетентностей

Teachers and students of the Tourism, Hotel, and Restaurant Business Department visited an open lecture titled “They Fought for Independence.” The lecture was dedicated to the 105th anniversary of the Polish Republic. It was organized by the non-governmental organization “Volyn Automobile Club” on the territory of the historical, cultural reserve “The Old Lutsk.” The students of the department participated actively and recited poems in Polish.

Викладачі та студенти  відділення туризму та готельно-ресторанної справи Волинського фахового коледжу НУХТ відвідали публічну лекцію під символічною назвою «Вони боролися за незалежність», присвячену 105 річниці з Дня Незалежності Польщі, організовану громадською організацією «Волинський Клуб Автомобільний» на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Зустріч була присвячена постатям, які наближали незалежність Польщі та чиє життя було пов’язане з Волинським краєм: Тадеушу Костюшку, Юліушу Словацькомй, Артуру Келлі та Станіславу Скаржинському. Вони боролися за польську державу, якої не було на мапі Європи 123 роки. Зараз наша держава також бореться з ворогом, який посягає на нашу Незалежність і нам є в кого черпати досвід, вчитися любові до своєї Батьківщини.

Здобувачі ОПП Туризм були не лише слухачами, але й  мали можливість продемонструвати знання польської мови, читаючи вірші на тематику незалежності.

Участь студентів у таких заходах сприяє формуванню як загальних (здатність до власного інтелектуального розвитку та навчання впродовж життя, до самовиховання, застосовувати наукові знання при постановці та вирішенні професійних завдань) так і спеціальних  (здатність оцінювати ресурсний потенціал країн, регіонів щодо стану та перспектив розвитку туризму, володіти основами дослідницької діяльності, здійснювати екскурсійний супровід державною та іноземними мовами) компетентностей.