Наполеглива праця та професіоналізм – шлях до перемоги!

,

Відбулось підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу серед викладачів закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». Конкурс проводився Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» спільно з Інститутом цифровізації освіти НАПН України і компанією UGEN (Ukranian Generation).

Цьогоріч у Конкурсі взяли участь викладачі циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії з наступними роботами:

  • Олександр Ройко, методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Бази даних»;
  • Тетяна Пугач, онлайн-курс «Вища математика. Лінійна алгебра та аналітична геометрія»;
  • Олександр Бурбан, електронний навчальний посібник «Комп’ютерна схемотехніка та методи проектування комп’ютерних систем»;
  • Юлія Удовицька, електронний навчальний посібник з дисципліни «Матеріалознавство».

10 листопада, за підсумками роботи журі Конкурсу, відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи». Під час круглого столу було оголошено переможців Конкурсу. В номінації «Масовий відкритий онлайн-курс» перемогу здобув Олександр Ройко. У ході роботи круглого столу він також презентував свою роботу «Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Бази даних»» перед освітянською спільнотою.

Чергова перемога у конкурсах подібного масштабу свідчить про системну науково-методичну роботу викладачів циклової випускової комісії, їх високий професіоналізм, безперервний професійний розвиток, що в свою чергу, сприяє підвищенню якості організації та цифровізації освітнього процесу, популяризації закладу освіти, зміцненню його позитивного іміджу.

Щиро вітаємо переможця! Бажаємо нових перемог і творчих досягнень!