Участь в обласному етапі Фестивалю інновацій у системі професійної (професійно-технічної) освіти

3 листопада 2023 року відбувся обласний етап фестивалю інновацій в системі професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області. Захід було проведено на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури». 

З вітальними словами до учасників звернулась Наталія Матвіюк, начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Зоя Парфенюк директор НМЦ ПТО у Волинській області, Володимир Шмігель, директор ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури».

Інтерактивні заняття для учасників заходу провели 10 речників, які були обрані за результатами онлайн-голосування педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти області.

Наш заклад представляла Юлія Сидорук, майстриня виробничого навчання відділення харчових технологій, яка провела майстер-клас «Технологія веб-квесту на уроках виробничого навчання для учнів професії «Пекар. Кондитер»».

Позитивний настрій та атмосфера Фестивалю сприяли продуктивній взаємодії учасників заходу, збагаченню інноваційним досвідом, знаннями, професійними компетентностями, творчими педагогічними ідеями, що стимулюють мотивацію здобувачів до навчання.

Речники фестивалю отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.