ХІІ Всеукраїнський фестиваль професійної майстерності «КомерцФест-2023»

27 жовтня команда «VOFKCOMMERCE» Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій взяла участь у ХIІ Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест – 2023».

Захід відбувся в онлайн режимі на базі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж технологій бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки» міста Луцьк.

У конкурсі взяли участь 13 команд закладів фахової передвищої освіти з Києва, Івано-франківська, Миколаєва, Рівного, Кропивницького, Чернівців, Тернополя, Хмельницького, Черкас та Луцька. У ході фестивалю команди-учасники виконали тематичні завдання, а саме «Товарознавець непродовольчих товарів», «Сучасний маркетолог», «Товарознавець продовольчих товарів» та представили їх у вигляді відео презентацій, продемонструвавши свої знання, практичні вміння та навики.

До складу команди ВоФК НУХТ входили: Оксана ГОЛЯНСЬКА, Іван МУРАВСЬКИЙ та Анна СТАСЮК, студенти спеціальностей 076 «Підприємництво та торгівля» та 075 «Маркетинг». Під керівництвом викладачів фахових дисциплін: Антоніни ФІЛІНОЇ та Валентини ДОМБРОВСЬКОЇ.

За підсумками конкурсу команда «VOFKCOMMERCE» стала переможцем у номінації «Інноваційний підхід в підприємництві», усі учасники нагороджені сертифікатами, викладачі подяками.