Хай звучить слово Лесі і слово про Лесю

2_crЗ нагоди відзначення 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки 25 лютого у Волинському коледжі НУХТ відбувся урочистий захід.

Літературно-музичну композицію «Мрії зламане крило» підготували учні груп №8 та №12 разом із викладачем Тетяною Степанюк.

Щирим, теплим словом пригадали поетесу, запалили свічку пам’яті, декламували щемливі слова поезії, ще раз ствердили, що Леся Українка жива в наших серцях. Цій жінці на роду було записано стати поетесою. Такий вибір зумовили й походження, і коло спілкування, і захоплення музикою, тонке відчуття ритму. Тому не дивно, що перший вірш вона написала в дев’ять років, а в тринадцять уже почала друкуватися. Тоді ж з’явився цей знаменитий псевдонім – Леся Українка.

Під час літературно-музичної композиції образ славної доньки Прометея талановито і зворушливо зіграла Наталія Яричин, за що і отримала від присутніх глядачів щедрі овації. Емоційні розповіді ведучих про життя Лесі Українки, її мрії та страждання, надії та сподівання не залишили байдужим нікого. Завідувач відділення загальноосвітніх дисциплін Людмила Бурило висловила щиру вдячність усім учасникам літературного вечора за слово про Лесю, за те, що популяризують і люблять творчість геніальної поетеси.