Студенти ВоК НУХТ взяли участь у конкурсі наукових робіт

Студенти Волинського коледжу НУХТ Ян Реферда і Олександр Кревський, яких підготували наукові керівники Оксана Межова та Неля Кінах взяли участь у конкурсі наукових робіт «Від Сміта до Джобса: хто наступний?», що проходив у Луцькому НТУ.
Інтелектуальний конкурс складався із тематичних напрямків: підприємництво, торгівля, товарознавство, бізнес та бізнесова діяльність, менеджмент, маркетинг, міжнародні економічні відносини, національна економіка та економіка підприємства. Згідно зі встановленими вимогами учасники конкурсу проводили відповідно до обраного тематичного напряму наукові дослідження, результати яких відобразилися у наукових роботах .
Для участі в конкурсі подали наукові дослідження 42 юних таланти в галузі економіки, з них семеро найкращих, роботи яких відзначилися актуальністю тематики, глибиною і послідовністю викладу матеріалу, креативністю, самостійністю у формулюванні висновків, вийшли у фінал конкурсу .
Їх роботи оцінювала експертна комісія у складі: проректора із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентина Талаха, декана факультету бізнесу Надії Хвищун, к.е.н. Олени Баули, завідувача кафедри менеджменту, професора, д.е.н. Наталії Вавдіюк, доцента кафедри товарознавства та експертизи у митній справі, к.т.н. Валентини Ткачук, доцента кафедри маркетингу, к.е.н. Ірини Лорві, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н. Людмили Павлюк.
Підводячи підсумки конкурсу, проректор із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах привітав молодих науковців та їхніх наукових керівників із зайнятими місцями, побажав реалізації, подальшого розвитку і втілення мрій.
Отож, згідно з результатами оцінювання, дипломами III ступеня нагороджені студенти Волинського коледжу НУХТ Ян Реферда гр№48 і Олександр Кревський гр№16, подяками Луцького НТУ за якісну підготовку студентів у написанні наукових робіт відзначені наукові керівники Оксана Межова та Неля Кінах.
Вручаючи нагороди переможцям конкурсу, декан факультету бізнесу Надія Хвищун зазначила:«Від кожного з вас залежить розвиток України. Від таких молодих людей, які сьогодні розуміють, що критичне мислення, креативність, ініціативність, бажання навчатися – це ті риси, які потрібно протягом життя вдосконалювати. Постійне навчання і самовдосконалення призводить до конкурентоспроможності на ринку праці і сьогоднішнє представлення ваших робіт, ініціативність, послідовність викладу, чіткі відповіді на запитання дали зрозуміти, що ви найкращі. Тож зробіть правильний вибір у своєму житті, будьте надалі кращими, досягайте поставлених вершин, засинайте із мрією та прокидайтеся із ціллю».