Відкрита лекція на тему «Порядок надання інформації населенню про загрозу та виникнення НС, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях»

Порядок надання інформації населенню про загрозу та виникнення НС, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях
В рамках тижня цивільного захисту у Волинському коледжі НУХТ викладач безпеки життєдіяльності Табун Н.Ф. провела лекцію на тему «Порядок надання інформації населенню про загрозу та виникнення НС, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях».
На лекції учні та студенти ознайомились з питаннями: Як населення дізнається про загрозу небезпеки? Як оперативно інформувати людей про обстановку, що склалася? Присутні на заході ознайомилися з класифікацією надзвичайних ситуацій, природними та техногенними потенційними небезпеками, які зустрічаються на теренах Волинської області. Студенти та учні отримали інформацію, як діяти в екстремальних ситуаціях й з правилами ліквідації наслідків стихійного лиха.
На лекції було продемонстровано навчальні фільми «Правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій» та « Дії населення у разі раптового артилерійського обстрілу».