Студентка коледжу – переможець Міжнародної студентської наукової конференції

Студентка третього курсу спеціальності «Комерційна діяльність» Ірина Герасимчук зайняла I місце у IX Міжнародній студентській науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» за напрямком «Менеджмент та маркетинг».

Конференція проводилась з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах та інших формах науково-дослідної діяльності.

Учасниками конференції були студенти вишів Волинської області, Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, Дніпропетровської державної фінансової академії, Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая, Брестського державного торгово-технологічного коледжу, Республіки Польщі.

На конференції працювало 9 секцій. Ірина Герасимчук презентувала свою наукову роботу в секції «Менеджмент та маркетинг», де було представлено науковий блок: теорія менеджменту, менеджмент у галузях, маркетинг, основи підприємництва, організація діяльності у галузях. Підготувала студентку завідувач кафедри обліку, фінансів та підприємницької діяльності, кандидат економічних наук, доцент Неля Кінах. Ця невелика, але дуже активна і творча команда принесла чергову почесну нагороду Волинському коледжу Національного університету харчових технологій.
Пишаємося нашими науковцями та бажаємо їм подальших успіхів, нових цікавих ідей та їхньої ефективної реалізації!