Вітаємо стипендіатів Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

Студенти Волинського коледжу НУХТ Вікторія Кравчук (відділення економіки і підприємництва), Павло Лащук (відділення інформатики та комп’ютерної техніки) стали стипендіатами Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та будуть отримувати стипендію упродовж п’яти місяців у розмірі 1500 гривень щомісяця. Аби отримати стипендію, потрібно не лише захистити есе. Журі конкурсу враховує середній бал залікової книжки, участь у олімпіадах та конкурсах, громадську та наукову діяльність.

У рамках програми «Підтримка обдарованої молоді» студенти захищали свої ідеї-інвестиції. Було надіслано більше ста анкет. Спочатку молоді люди мали нагоду показати ідеї та проявити свою майстерність у написанні есе. Потім під час другого етапу студенти публічно презентували свою роботу перед членами журі.

Для довідки.

Стипендія Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» призначається обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній та громадській діяльності, навчальних закладів державної форми власності I-IV рівнів акредитації Луцька», – йдеться у Положенні про порядок призначення стипендії.
Основними вимогами до претендентів є успішне навчання, наукові публікації та участь у конференціях протягом попередніх двох семестрів навчання та написання есе.

«Мета стипендіального проекту, як неодноразово озвучував засновник фонду Ігор Палиця, – це підтримка обдарованих студентів і нагода для них залишитися тут, аби розвивати і Луцьк, і область, а не виїжджати за кордон», – повідомляє головний менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Оксана Демчук.