Розпочав роботу тиждень циклової випускової комісії інформаційних технологій

,

Сьогодні, 4 квітня, відбулося урочисте відкриття циклу заходів, приурочених тижню циклової випускової комісії інформаційних технологій.

У своєму вступному слові голова вищезгаданої комісії Світлана Кізим ознайомила присутніх з планом проведення Тижня, який передбачає як проведення заходів, так і систему підготовки  до них.

Метою проведення Тижня є активізація творчої та пізнавальної діяльності студентів, надання їм можливості презентувати здобуті знання у нестандартних формах.
Перший день роботи тижня циклової випускової комісії інформаційних технологій розпочався відкритою лекцією, яку прочитала старший викладач, спеціаліст вищої категорії Галина Шепелюк. Тема лекції «Новітні технології розвитку комп’ютерної техніки» є досить цікавою,тому студенти сприйняли лекцію з великим інтересом.

Сучасна цивілізація характеризується впровадженням інформаційних технологій у всі сфери життя людини. Час ставить нові вимоги до формування високоосвіченої еліти, вільної і творчої, здатної на самостійне мислення та активні дії в галузі інформаційних технологій. У ході лекції Галина Шепелюк дала вичерпні  відповіді на ці та інші актуальні питання сьогодення.