У коледжі визначали кращого айтішника серед першокурсників

6 квітня у рамках тижня циклової випускової комісії інформаційних технологій було проведено олімпіаду «Знавці Microsoft Office» серед студентів першого курсу спеціальностей «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Розробка програмного забезпечення».

«Інформаційні технології  є відносно молодою і досить динамічною галуззю, на розвиток якої покладають великі надії усі держави світу. Статистика свідчить, що на макроекономічному рівні існує залежність між добробутом країни, інноваціями та інформаційними технологіями. Тож бажаю вам високих результатів у здобутті такої затребуваної на сьогодні спеціальності та зичу успішних змагань», – звернувся до конкурсантів кандидат технічних наук, викладач фахових дисциплін Олександр Ройко.

При підготовці олімпіади організатори врахували той факт, що кожен учасник, попри свій юний вік, неповторна творча особистість зі своїми поглядами, думками. Завдання, які отримали студенти, не лише перевіряли їхні знання, але й потребували від них нестандартного мислення, уміння логічно і точно вирішувати поставлені задачі.

Результати олімпіади будуть оголошені під час закриття тижня циклової випускової комісії інформаційних технологій. Переможці в майбутньому представлятимуть Волинський коледж НУХТ на обласних і всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.