Ознайомлений – значить озброєний

,

Сьогодні, 31 березня, заступник директора з виховної роботи Оксана Межова провела загальноколеджівський виховний захід на тему «Сучасні підходи до організації превентивного виховання студентської молоді».

У своєму виступі про стрімке поширення серед молоді шкідливих звичок Оксана Межова звернула увагу на основні чинники ризику для здоров’я молоді та наголосила на формуванні відповідального ставлення до власного здоров’я,  активізації внутрішнього потенціалу для протистояння негативним звичкам, виробленні уміння визначити, які кроки потрібно робити для того, аби бути здоровим і успішним.

На захід були запрошені гості: завідувач токсикологічного відділу Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи Наталія Близнюк, лейтенант Луцького відділу поліції ГУНП України у Волинській області Марко Лук’янчук, які провели профілактичну бесіду щодо шкідливості тютюнопаління, алкоголю, наркотичних засобів. Також молоді було роз’яснено  відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, наголошено на тому, який вплив на подальшу долю молодої людини мають негативні вчинки. Вихованцям коледжу в черговий раз доведено до відома, що незнання закону не звільняє від відповідальності. На запитання, які виникали у студентів під час розмови, фахівці надали вичерпні відповіді.