Підбиття підсумків проведення літературного тижня «Слово – перлина душі»

img_20161111_102654_crУже традиційно у перші тижні листопада на відділенні загальноосвітньої підготовки проходить тиждень, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці відзначають 9 листопада.

Цього року програма була, як завжди, досить насиченою. Студенти та учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Упродовж тижня відбувалися різноманітні заходи. Це і конкурси, усні журнали, зустрічі в літературному кафе, літературно-музичні композиції, а також цікаві уроки про скарби рідного слова.

У п’ятницю, 11 листопада, на відділенні відбулося підбиття підсумків літературного тижня «Слово – перлина душі». Під час заходу було оголошено результати конкурсу І етапу ХVІI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів.

Студенти, учні раділи своїй перемозі. Молодь поділилася враженнями від заходів, у яких брала участь. Студенти, учні почерпнули багато цікавої та корисної інформації. Для багатьох з них тиждень був відкриттям, бо були приємно здивовані творчій співпраці «викладач-студент». Звичайно, було сказано й про заохочення у вигляді гарних оцінок найактивнішим, найсумліннішим та переможцям, адже будь-який захід у коледжі є частиною навчального процесу.