Презентація Волинського коледжу НУХТ на Ярмарку професій

1_cr 11 листопада викладач Волинського коледжу НУХТ Тетяна Степанюк презентувала наш навчальний заклад на Ярмарку професій, який відбувся на базі Млинівської загальноосвітньої школи.

Захід відвідали багато школярів-випускників 9 та 11 класів. Про Волинський коледж Національного університету харчових технологій, його історію та шлях становлення, а також про спеціальності та професії, які можна тут здобути, розповіла майбутнім вступникам викладач коледжу Тетяна Степанюк.

Профорієнтаційна робота дає можливість випускникам шкіл отримати інформацію про майбутню професію, відчути «душу» навчального закладу, здобути уявлення, чим слід керуватись, обираючи професію. Адже у житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір її, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки правильно його зроблено, залежить суспільна цінність, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я і, на кінець, радість і щастя. З цього приводу відомий український педагог і психолог К.Д. Ушинський писав: “Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде”.