Онлайн-зустріч на тему “QA – легкий вхід в ІТ. Правда чи вигадка”

Продовжуються заходи тижня ЦВК комп’ютерної та програмної інженерії, і 9 березня студенти мали нагоду послухати онлайн-лекцію від нашої випускниці Вікторії Римчук на тему “QA – легкий вхід в ІТ. Правда чи вигадка”. Вікторія є випускницею 2019 року спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” та працює QA у міжнародній ІТ-компанії Leafio.

QA (quality assurance) або тестування програмного забезпечення вважається одним із простіших напрямків, у якому можна почати кар’єру в сфері інформаційних технологій. Однак, цей шлях насправді не настільки легкий, як дехто може вважати. Вікторія цікаво та детально розповіла про свої перші кроки в QA, поділилася своїми труднощами та успіхами. Особлива увага була зосереджена на необхідних навичках для тестування, про те, як знайти роботу, що варто робити та чого не варто, для того щоб отримати хорошу вакансію.

Тема зустрічі є дуже актуальною для наших студентів, про що свідчить велика кількість питань, які були поставлені спікерці по завершенню виступу. Ми дякуємо Вікторії Римчук за надзвичайно цікаву інформативну розповідь!

Презентацію можна завантажити за посиланням.