Коледж проводить заходи у форматах онлайн та наживо в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти

«Кібербезпека: міфи та реальність»

Розпочався тиждень професійної освіти  із відкритої лекції викладача фахових дисциплін Олександра Поночевного на тему «Кібербезпека: міфи та реальність».

Для здобувачів освіти, особливо,  в реаліях війни,  є  дуже важливим розуміння, що таке кібербезпека та  які міфи пов’язані з нею. Олександр Поночевний покроково розвінчував міфи та наголошував на необхідності слідкувати за захистом своїх особистих даних, про використання складних та надійних паролів, безпечність захищених паролем мереж WI-FI, можливість контролювати злом системи /паролю або витік інформації, кіберзагрози та кібератаки, що вчиняють кіберзлочинці. Дав відповіді на питання: як розпізнати кібератаку? Які типові помилки роблять користувачі інтернету. Лекція була інформативна, корисна, викликала живе обговорення учасників заходу.

«Якісне харчування – перший крок до здоров’я»

Напевно, немає такої людини, яка б не цікавилась питанням, що таке здорове харчування?

Відповіді на певні стереотипи пов’язані з харчуванням, надала викладачка Катерина Пальоха, яка провела відкритий захід на тему «Якісне харчування – перший крок до здоров’я». Під час заходу було наголошено на функціях, які виконує їжа в житті людини, основних принципах здорового харчування, джерелах вітамінів. В ході зустрічі розглядались поняття дієти та її наслідків для здоров’я людини, інформація про смачну, але шкідливу їжу, вуличний фаст-фуд, солодкі напої. Було наведено статистику хвороб, до яких може призводити неправильне харчування.

Підсумком заходу стали рекомендації присутнім щодо застосування набутих знань у повсякденному житті для енергійного довголіття.

Марія ГАВРИЛЕНКО