Екскурсія до готелю «Ромбус»

Нещодавно студенти спеціальності «Туризм» групи №43 разом з викладачем фахових дисциплін Світланою Зінкевич в рамках вивчення дисципліни «Організація готельного обслуговування» побували на практичному заняття в готелі «Ромбус».

Студенти мали змогу ознайомитися зі специфікою організації роботи в малих готелях. На практиці побачили, як здійснюється управління малим готелем, ознайомилися з організацією та технологією обслуговування у номерах. Старший адміністратор Юліана Антонова розповіла про типологію номерного фонду, показала номери  Balcony Room, Honeymoon Room. Вразив інтер’єр готельних номерів та приміщень загального користування: усе стилізовано під орнамент ромба. Цікаво було дізнатися про додаткові послуги, які надає готель. Так, гості можуть скористатися послугами перукаря, майстра з манікюру, замовити лазню, масаж.

Особливу увагу привернув ресторан готелю. Сніданок входить до вартості основної послуги. Сьогодні кухня ресторану пропонує гостям п’ять варіантів сніданків: англійський, французький, український, вегетеріанський та фірмовий «Ромбус».

«Ромбус» – не лише чудовий, новий готель нашого міста, розташований в історико – культурному заповіднику, це ще й прекрасна база практики для студентів нашого коледжу, які навчаються за спеціальністю «Готельно – ресторанна справа». Зокрема, про організацію роботи ресторану, особливості роботи покоївок та адміністратора, студентам розповідала студентка групи  №44 спеціальності «Готельно – ресторанна справа» Анастасія Карпюк. Настя проходить практику і зараз відпрацьовує навики роботи адміністратора. Вона також поділилася враженнями  про свою майбутню спеціальність і розповіла, чим , на її думку, корисна для студентів виробнича практика.

Щиро дякуємо адміністрації готелю «Ромбус» за чудову екскурсію та за плідну співпрацю!