Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Дистанційне навчання – шлях до самовдосконалення

Навчання в умовах карантину – виклик сьогодення, який прийшлося подолати  студентам та викладачам в усьому світі. Для когось – це  стало справжнім випробуванням, а хтось сприйняв це як цікаве завдання.

Студенти  Волинського коледжу спеціальності готельно-ресторанна справа не лише прийняли цей виклик, а й довели, що вміють швидко адаптуватися до нових вимог, уміють раціонально розподіляти свій час і креативно мислити  та самовдосконалюватися.

В умовах дистанційного навчання майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу успішно опрацювали не лише теоретичні матеріали, а й навчалися вдома правильно сервірувати стіл, готувати складні напої, застеляти скатертини різними способами. Викладачі фахових дисциплін використовували різні засоби комунікації, щоб виконання лабораторно-практичних робіт було доступним, цікавим й корисним, а з деяких дисциплін – і смачним!!! Приємно, що  студенти не забували навіть удома під час онлайн занять виглядати акуратно, охайно, як справжні фахівці сфери гостинності!

Ніщо не завадить опанувати улюблений фах, навіть всесвітня пандемія!

Зінкевич С.Г.

Волинський фаховий коледж НУХТ