Дистанційне навчання – шлях до самовдосконалення

Навчання в умовах карантину – виклик сьогодення, який прийшлося подолати  студентам та викладачам в усьому світі. Для когось – це  стало справжнім випробуванням, а хтось сприйняв це як цікаве завдання.

Студенти  Волинського коледжу спеціальності готельно-ресторанна справа не лише прийняли цей виклик, а й довели, що вміють швидко адаптуватися до нових вимог, уміють раціонально розподіляти свій час і креативно мислити  та самовдосконалюватися.

В умовах дистанційного навчання майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу успішно опрацювали не лише теоретичні матеріали, а й навчалися вдома правильно сервірувати стіл, готувати складні напої, застеляти скатертини різними способами. Викладачі фахових дисциплін використовували різні засоби комунікації, щоб виконання лабораторно-практичних робіт було доступним, цікавим й корисним, а з деяких дисциплін – і смачним!!! Приємно, що  студенти не забували навіть удома під час онлайн занять виглядати акуратно, охайно, як справжні фахівці сфери гостинності!

Ніщо не завадить опанувати улюблений фах, навіть всесвітня пандемія!

Зінкевич С.Г.