Діджиталізація у сфері туризму

Справжньою родзинкою серед заходів циклової випускової комісії туризму та готельно – ресторанної справи стала зустріч студентів спеціальності «Туризм» із кандидатом географічних наук, власником туристичної агенції «Мікс Тур» (http://www.mixtour.lutsk.ua) Віталієм Зейком.

Інтерактивна лекція «Діджиталізація у сфері туризму. Маркетингові фішки 2021 року» була присвячена новітнім тенденціям та технологіям в туристичній діяльності, особливостям просування та продажу туристичного продукту, пошукам нестандартних шляхів до залучення клієнтів до подорожей в умовах пандемії. Віталій наголосив про стрімкий розвиток реклами у соціальних мережах, пошукових сервісах, месенджерах та сайтах продажів. Тому сучасному фахівцю слід постійно вдосконалювати свої професійні навички та опановувати нові технології та ресурси для того, щоб гідно триматись на ринку туристичних послуг. Комунікація між лектором та аудиторією була дуже жвава та змістовна. Студенти цікавились перспективами працевлаштування та можливостями співпраці  під час проходження практики.

У підсумку Віталій Зейко висловив сподівання, що нове покоління менеджерів в сфері туризму яке зараз ще навчається у стінах коледжу, стане конкурентоспроможним серед найкращих та найвідоміших турагенцій України.