День туриста

1_cr27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. За ініціативи відділення готельно-туристичного обслуговування у Волинському коледжі НУХТ це свято відзначають щороку.

Вже традиційно із величезним позитивом студенти коледжу у Центральному парку Луцька, на березі річки Стир на один день перевтілилися у туристів. Розпочалося святкування спільним виконанням Державного Гімну України та вітанням із святом заступника директора з навчально-виробничої роботи Лесі Стешенко, яка побажала безліч приємних вражень від змістовного відпочинку. Потому відбулося нагородження грамотами та подяками кращих студентів готельно-туристичного відділення.

Приємно, що з кожним роком відзначення Дня туриста відбувається у коледжі на більш професійному рівні. Такі результати досягаються завдяки щоденній, клопіткій праці як викладачів, так і студентів. А щоб свято не повторювалося, то кожного року готують нові конкурси, естафети, вносять різнобарв’я у вже сталі та традиційні заходи. Програма цьогорічного святкування вражала цікавими конкурсами юних туристів та їх уболівальників, в яких взяти участь мали змогу всі бажаючі і тим самим показати свої фізичні та інтелектуальні здібності.

Спортивні змагання, естафети, туристичне орієнтування – все це ще раз розкрило студентські таланти, згуртувало юнаків та дівчат. Чого варто було лише перетягування канату, де звання найсильнішої команди знову підтвердила команда відділення харчових технологій!

Не обійшлося свято без конкурсу-вітання команд відділень. Оцінюючи масштабність і креативність художніх номерів, стає зрозуміло, що студенти до нього готувалися не один день. Молодь співала власні пісні, грала на гітарі. Студенти навіть підготували гумористичну сценку з життя туриста.

Також таланти «наших туристів» були виявлені і у художньому мистецтві. Так конкурс стіннівок показав, що у Волинському коледжі навчається чимало талановитих художників, але переконливу перемогу тут заслужено вибороло відділення загальноосвітньої підготовки.

Стримано-лагідний осінній день ще більш став теплим від спілкування з друзями, частування смачним туристським кулішем та гарячим чаєм, завареним на волинських травах. Студенти та викладачі коледжу отримали величезне задоволення від участі у дійстві та з нетерпінням чекають наступного Дня туризму і вже навіть мають нові ідеї та пропозиції.