У рамках предметного тижня природничо-математичних дисциплін, з метою підвищення інтересу в здобувачів освіти до вивчення предметів, формування у них позитивних емоцій, збагачення світогляду, винахідливості та зацікавленості новими знаннями, було проведено низку цікавих заходів.
Тиждень розпочався із заняття, організованим викладачем фізики Загоровською Н.Л., «Фізика- цікава наука». Здобувачі освіти груп ГРС-11 і Т-11 підготували і продемонстрували цікаві досліди, які можна провести, використовуючи прилади побутового призначення.
Викладачем Лотиш Л.С. проведено квіз «Географічна медіаграмотність» для студентів груп ПТБД-11 і М-11. Проведений захід дав можливість здобувачам освіти розвинути пізнавальний інтерес до природничих дисциплін й визначити рівень своєї медіаграмотності.
Відбулася вікторина «Органічне поле чудес» з застосуванням технологій QR-кодів, організована викладачем Редько В.В. Захід був направлений не лише на формування інтересу у студентів до вичення хімії, але й показав користь знань з предмету у повсякденному житті.
Черговим заходом була виховна година на тему «Ще один крок у доросле життя: ви маєте знати більше про ЗПСШ», яку підготувала і провела викладач біології Пальоха К.М. для студентів груп ХТ-11 та ХТ-12. На сьогодні актуальними залишаються проблеми охорони репродуктивного здоров’я, які направлені на заохочення до здорового способу життя, профілактику та лікування захворювань, планування сім’ї. Тому важливо формувати у здобувачів освіти моральну поведінку, дотримання правил гігієни під час статевих контактів і своєчасне звернення до лікаря в разі виникнення симптомів.
Для учнів груп ОПЗ -31, в рамках предметного тижня, викладач фізики Гут С.С. провела інформаційний колаж «Сонячна система», покликаний розкрити природу планет, їхніх супутників, астероїдів, комет. Захід спонукав зробити важливий висновок: необхідність берегти нашу планету, не панувати над природою, нарощувати екологічну культуру. Основне завдання заняття- поглянути на «мешканців» SolarSystem з астрономічної точки зору, визначити можливість космічного туризму, усвідомити наслідки астероїдної небезпеки та парникового ефекту. За цією тематикою учні підготували презентації, доповіді, кросворд та відео-сюжети.
Математичний квест «Математика навколо нас», який підготували викладачі математики Лінник Л.А., Сахарчук Г.С., Панасюк Г.В., де команди груп КІ-22 і ІПЗ-22, «Винахідники» та «Дослідники», розв’язували логічні задачі та змагалися за солодкі призи. Студенти підготували презентації і ще раз переконали, що математика тісно пов’язана з іншими науками і вважає своїм головним призначенням «знаходити порядок в хаосі, який нас оточує». Метою заходу було розширити і поглибити знання з предмету, показати зв’язок з технікою, виробництвом, медициною, архітектурою та мистецтвом. Знання математики є необхідним знаряддям для пізнання та вивчення законів природи і суспільства, а в майбутньому вони допоможуть здобувачам освіти у професійному та повсякденному житті.
Інформаційний квіз «Робота в Power Point. Створення новітніх презентацій», проведений для студентів першого курсу викладачем інформатики, кандидатом технічних наук Удовицькою Ю.А., яка ознайомила студентів з головними аспектами створення презентацій для підвищення рівня володіння програмою МS Power Point.
Тиждень у коледжі був присвячений природничим наукам- математиці, фізиці, хімії, інформатиці, географії. Тиждень проводився з метою поглиблення знань з даних дисциплін, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, формування здорового способу життя, залучення до творчого та активного навчання.
Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності викладачів та здобувачів освіти, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному розвитку студентів та учнів.