Зустріч з представником НУХТ

13 листопада до Волинського коледжу завітав доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій Віктор Тринчук, який провів ряд зустрічей зі студентами випускних груп нашого закладу.

Студенти отримали важливу інформацію щодо вступу до університету, ознайомилися з особливостями освітнього процесу та проведенням дозвілля в навчальному закладі, обговорили питання актуальності спеціальностей та подальшу можливість працевлаштування. Особливу увагу Віктор Вікторович приділив питанню співпраці Національного університету з працедавцями, адже, вини є провідними вітчизняними підприємствами, що працюють на ринку туризму, харчової промисловості, сфери обслуговування та економіки, та відомими міжнародними компаніями. Багато питань було пов’язано з міжнародними стажуваннями, про які цікаво та змістовно розповідав Віктор Тринчук. У ході зустрічі обговорили тенденції та перспективи розвитку туризму й готельного бізнесу в Україні та світі.

Студентський і викладацький колектив ВоК НУХТ щиро вдячний кафедрі туристичного та готельного бізнесу та особисто Віктору Тринчуку за цікаву й змістовну зустріч та проведену профорієнтаційну роботу! Сподіваємося на подальшу тісну й плідну співпрацю й з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Зінкевич С.Г.