Візит голови Державної служби якості освіти до Волинського коледжу НУХТ

14 листопада 2019 року Державною службою якості освіти України та управлінням Державної служби якості освіти у Волинській області було проведено круглий стіл «Забезпечуємо якість освіти разом». В його роботі взяли участь: Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України; Юрій Поліщук, перший заступник голови Волинської обласної ради; Ірина Чебелюк, заступник голови Луцької міської ради, представники територіальних органів Державної служби якості освіти, органів місцевого самоврядування, закладів загальної середньої та вищої освіти, громадськість.

У ході заходу за чотирма треками презентовано: освітнє середовище закладу освіти, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність працівників закладу освіти та управлінські процеси закладу освіти.

Колектив Волинського коледжу Національного університету харчових технологій отримав Подяку начальника управління Державної служби якості у Волинській області Ангеліни Корець за сприяння у проведенні круглого столу.

У рамках робочої поїздки на Волинь голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак ознайомився з навчально-матеріальною базою Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, організацією освітнього процесу в закладі та поспілкувався із студентами коледжу. Руслан Васильович проводив розмову в невимушеній, доброзичливій атмосфері і дав декілька важливих порад нашим студентам: бути професіоналами, комунікативними, наполегливими та сміливими.

Голуб А.В.