Студенти ВоК НУХТ – учасники кіноперегляду у кіноклубі Docudays UA

Дуже часто студенти нашого коледжу є учасниками різноманітних кінопереглядів, що відбуваються у Кіноклубі Docudays UA, який діє при  Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.

 Так нещодавно студенти-учасники Євроклубу переглянули стрічку «Я – Куба», в якій розглядалися проблеми «євросирітства». Термін «євросирота» для українського суспільства новий та малодосліджений, а в країнах Європи це поняття розглядають як соціальне сирітство, що стосується дітей, батьки яких виїхали на роботу до інших країн. Це картина про становлення та дорослішання хлопчика Куби, який має піклуватися про свого маленького брата, поки їхні батьки далеко від дому. Історія Куби також вдало ілюструє ситуацію в сучасній Європі, коли батьки залишають дітей у пошуках кращої долі на заробітках за кордоном.

Після перегляду фільму присутні взяли участь у обговоренні цієї важливої проблеми. Експертом під час зустрічі та дискусії виступила регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська, яка звернула увагу присутніх на важливість проведення таких заходів з проблематики соціального сирітства.

Харковська О.М., керівник Євроклубу