Зустріч студентів коледжу із патріотами-земляками

1_cr_crУ Волинському коледжі НУХТ з метою належного вшанування патріотизму й мужності борців за Незалежність України відбувається низка різноманітних заходів.

Так, студенти групи № 1 та групи № 15/16 побували у Волинському краєзнавчому музеї, де взяли участь у заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи «Моя революція».
Студентська молодь зустрілася з активістами Революції Гідності 2013 – 2014 років, Помаранчевої революції 2004 року та Студентської голодівки на Граніті в 1990 році.

На початку зустрічі перед студентами виступив історик Сергій Годлевський, який розповів, як він разом із волинськими студентами в далекому 1990 році поїхав до Києва, де вже прогресивна молодь оголосила голодування. Потому розповідь продовжила представниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук. Під час Помаранчевої революції вона саме працювала журналістом у Києві і була в епіцентрі подій на Майдані Незалежності.

Також перед студентами виступили активісти Майдану 2014 року, члени Самооборони Волині, які закликали молодь бути активною, не боятися брати на себе відповідальність, і, головне, працювати й працювати, бо тільки так можна змінити країну й досягти результатів, яких ми всі чекаємо.

Студенти коледжу того дня мали можливість переглянути короткометражні фільми та фото про ті буремні події.