Від сесії до сесії живуть студенти весело

217 листопада Волинський коледж яскраво і творчо відсвяткував Міжнародний день студента. Весела вдача, любов до свободи, прагнення жити сьогоднішнім днем – ці риси притаманні студентам усіх часів та народів.

Студентські роки – найбезтурботніші, а свята – найвеселіші. Студенти – генератори цікавих ідей, нестандартних рішень. Юнацький максималізм, підкріплений глибокими знаннями, широким кругозором та невгамовною енергією відкриває широкі перспективи в житті.

Підготовка і святкування Дня студента – особливий ритуал. Кожен студентський колектив чудить по-своєму. Викладачі, у свою чергу, роблять приємні «поступки», скасовуючи пари, будучи більш лояльними, розмовляючи тихіше на парах наступного дня.

Традиційно кожен навчальний заклад влаштовує вечірку для своїх студентів. Святкові заходи нашого коледжу відбулися в нічному клубі «Версаль». Розпочалися вони із зустрічі студентів з директором коледжу, який привітав їх з професійним святом та відзначив внесок кожного у життя коледжу. Кращі студенти отримали грамоти за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Потім був яскравий концерт та дискотека, де студенти мали змогу не тільки показати свої таланти, а й чудово розважитися. Можна з упевненістю сказати, що всі присутні гарно відпочили, отримали море позитиву та зарядилися гарним настроєм.