Завідувач відділення «Економіки і підприємництва» Волинського технікуму НУХТ розповіла, як відкрити власну справу

econom (2)Щочетверга у Луцькому військовому госпіталі проводиться година Волинського регіонального центру зайнятості, який допомагає демобілізованим із Збройних Сил України у пошуках роботи та започаткуванні власної справи. Останнього четверга заходи були присвячені Дню підприємця, який відзначають у першу неділю вересня.

Завідувач відділення «Економіки і підприємництва» Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Неля Кінах презентувала пошукачам роботи професію підприємця-початківця, розповіла про курси цільового призначення, на яких навчають правильно організовувати підприємницьку діяльність.

Серед запрошених гостей у роботі семінару взяли участь підприємці, які прослухали курси у Волинському технікумі НУХТ і вже відкрили власну справу та є успішними бізнесменами.

Бути підприємцями вирішують сильні та ініціативні особистості, котрі не бояться брати на себе відповідальність. Ці люди є головною рушійною силою нашої та світової економіки, вони створюють умови для власного добробуту і процвітання нашої держави.